| sftb a întrebat:

Buna seara TPU m-am lasat de fumat de cateva zile si acum scuip flegma maro-neagra dar ma simt mai bine. Intrebarea e plamanii isi vor mai revenii ca tot aud ca da si nu e adevarat sau nu? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma bucur imens sa aud asta, cand aud de persoane de genul creşte inima in mine! Normal ca isi vor revenii, pentru ca din moment ce ai "anihilat"cauza va disparea si efectul... Numai bine!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca-si vor reveni! Corpul se regenereaza mereu pana la moarte!

| Mclaren12 a răspuns (pentru lpavel):

Serios? Asta-i o contradictie. Daca s-ar regenera n-ar mai muri. Si scoate-ti tu un rinichi sau ceva si cu toate rugaciunile si moastele pupate crezi ca-ti creste altul inapoi?

| lpavel a răspuns (pentru Mclaren12):

Nu pot sa cred ca esti atat de prost laughing Aici e vorba de fumat nu de scos rinichi laughing daca te tai la un deget nu se vindeca? Daca-ti tai degetul normal ca nu mai creste altul laughing

| Mclaren12 a răspuns (pentru lpavel):

laughing
Credeam ca tu esti paralel cu planeta asta dar se pare ca nu-ti amintesti nici ce-ai scris acum 40 de minute.

"Corpul se regenereaza mereu pana la moarte!"
Ti-as fi scris mai mare in caz ca iti pierzi vederea. Tu chiar nu realizezi ce tampenie ai scris? Ti-am dat un exemplu ca sa-ti dai seama de ce aberatie ai scris dar din cate vad nu te-a dus capul de atat.

| lpavel a răspuns (pentru Mclaren12):

Mentin ce am zis si nu dau explicatii ca n-are rost ca esti prea prost sa intelegi! laughing

| Mclaren12 a răspuns (pentru lpavel):

In cazul asta iti doresc sa dezvolti cancer ca sa vad si eu cum ti se regenereaza singur organismul. Ce spalat pe creier