| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa ma angajez {nu conteaza unde} dar sa castig bani va rog sa ma ajutati am mare nevoie de bani mentionez ca am 14 ani impliniti cls a 9 a.

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna. Pai, parerea mea e ca esti putin cam mica pentru asa ceva... Dar asta nu conteaza, fiecare cu dorintele si nevoile lui. Pai, te-ai putea angaja ca baby sitter, e cel mai la indemana pentru tine, adica avand in vedere ca ai scoala, iti trebuie un job part-time. Insa ai grija: nu te duce la straini sa faci asta. Nu stii ce fel de persoana e, se intampla multe in ziua de azi. Bafta!

2 răspunsuri:
| Lly_3991 a răspuns:

Distribuitor pliante.

| Robz a răspuns:

Http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=319261474 de aici poti face ceva bani