| Just Shadows a întrebat:

Unde ati vrea "s-o faceti"pentru prima oara? aveti locuri iesite din comun sau adoptati medoda clasica"patul"? eu am o multime de idei...asa ca.va astept cu ale voastrebig grin

Răspuns Câştigător
| alexuzha a răspuns:

Mie miar place sa o fac pentru prima oara intr-o noapte cu tunete si fulgere cu un pat moale si cu lumina stinsa...sau pe o plaja pustie la miezu nopti cu luna care ne ilumineaza si sa se auda decat valurile mari...sau intr-un jacuzzi cu multa spuma si lumanari parfumate cu un pahar de sampanie si noi 2...sau intr-o gradina incazurati de trandafiri la miezul nopti...asa as vrea sa fie prima data a mea

daome ce idei am si eu dar asa as vrea eu sa fie prima data a mealaughing

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu stiu, undeva unde sa nu-mi fie tare. la spate.
In... ceva de genu';;) http://www.tasso.ro/Poze-mari/himmel.jpg si. ca-sti dau tot tacamul. http://www.youtube.com/watch?v=WHb_GjmpRQo sau
http://www.youtube.com/watch?v=OsSfj_JGrVI :x. As alege mai mult a doua melodie. dar si ambianta din ea :x

| Betty18 a răspuns:

Poate intr-un pat comod sau poate pe o plaja pustie:X:Xlaughing

| maxQ a răspuns:

Eu prima data am facut-o pe o plaja virginahee hee. Si curpul era putin intret in apa. A fost ceva super. big grin

| snepy a răspuns:

Undeva frumos, romantic unde nu ne deranjeaza nimeni

| danutza a răspuns:

Pt prima oara thinking deci ce sa mai spun ...am ratat sa o fac in avion laughing

| alexuzha a răspuns:

Npc dar spune-ne si noua ideile tale pls...

| zanabuna a răspuns:

Eu am facut-o in avion...la baie:Xa fost o experianta care nu se uita prea usor

| Just Shadows explică:

Draguthee hee astept si alte ideiibig grin

| Just Shadows explică:

Frumoase idei alexuzhahee hee...eu am o multime...si chiar foarte ciudatestraight face... dar amuzante cred euhee hee. multumesc pentru raspunsuri:*

| anonim_4603 a răspuns:

Undeva unde e fff curat, liniste si discretie...deci, un pat