| shishilik a întrebat:

Ce "nebunii", lucruri iesite din comun, ati facut impreuna cu persoana iubita? Iesiri in spatii interzise, sex in locuri publice, cadouri stranii, poezii fara rima etc. As vrea sa ii pregatesc iubitului meu ceva inedit inainte de a pleca in vacanta in Italia, si as vrea niste idei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fai un tort in forma de penis... trimitei o felicitare in forma de doi indragostiti ce fac dragoste in care sa scrii.:sper ca acolo nu ne vom abtine noaptealaughing