| pufyparadox13 a întrebat:

Unde gasesc modele de teste initiale pentru clasa a VI-a? Vreau raspuns complet nu ceva de genu "edu.ro","wordpress" etc. Vreu exact linkul unde sa-mi apara direct modelul pentru test. (Si scuzati categoria, e cea mai citita)

4 răspunsuri:
| alexandraMD a răspuns:

Aici http://www.didactic.ro/.......Selectezi tu clasa :) Mult succes;;)

| RaduManole a răspuns:

Pufy te rog foarte frumos sa ii dai funda lui AproapeDeInimaTa pentru ca si eu aveam nevoie de testele initiale si cu ajutorul ei le-am gasit.doar dai un click... apoi alegi a 2-a chestie si alegi cls 5-6 si ti le descarci. sunt exact ce iti trebuie

| NiGhTWoLF a răspuns:

Http://subiecte.edu.ro/2012/ si selectezi u clasa