| Todirel a întrebat:

Unde pot găsi femei care platesc pentru sex?

10 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Publi24

| VoidEternal a răspuns:

In filme.

| LordCristobal a răspuns:

Cred ca ar fi da gen femei din alea foarte urate sau cele trecute de 45 ani care nu le f.e nimeni.

| Todirel explică (pentru LordCristobal):

Nu contează dacă plătesc bine

| Todirel explică (pentru LordCristobal):

Dacă știi vreun site îmi poți spune cum se numeste

| cristi202 a răspuns (pentru Todirel):

Www.gigolo.ro
:)

| iulia0514 a răspuns:

No tulai doamnie un ghigolo adevărat laughing a pardon gigololaughing cine crezi ca te plătește pe tine pentru sex? Într-adevăr există gigolo dar vezi tu aia arată ca scoși din cutie! Crezi ca ai văzut filmul ala un gigolo de doi bani și ce ți-ai zis sa încerci și tu laughing Crezi că îi atât de simplu ca în filmele porno mergi acolo te așteaptă o tipa super frumoasa faci sex și gata laughing nu nene poate te așteaptă un nene în loc de o tanti laughing și în plus mai trebuie să-ți și faci bine treaba ca altfel nu te plătește nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există așa ceva