| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi o virgina majora?

17 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Tu esti virgin? Fiindca altfel nu vad de ce ai avea asemenea pretentii.

| ascovit a răspuns:

La noi in sat! De ce sunt atat de multe? Pentru ca or fi unele chiar si"curve" la propriu, insa la inceperea vietii sexuale nimeni nu vrea sa isi pateze imaginea! stii tu, ce o sa spuna?

| BRG a răspuns:

La cimitir

| Barbiiie95 a răspuns:

La manastire.

| Intelligence a răspuns:

Hai la varamea.
are 27 si e virginarolling on the floor deci aproape ink un 18rolling on the floor. problema e.ca e al naibii de timidalaughing
Prea printesa.
" Mai incearca".

| cherrybomb a răspuns:

Eu sunt si majora si virgina.
cei cu astarolling on the floor
cine crezi ca va veni la tine?laughing)
wtflaughing

| bia0000 a răspuns:

Si eu sunt majora si virgina.care e problema?rolling on the floorlaughing
crezi ca va apela cineva la serviciile tale?laughing)

| MMadalina a răspuns:

E ca si cum ai cauta acul in carul cu fanlaughing

| darrio2007 a răspuns:

La stana de oi.

| adryana_6040 a răspuns:

La azil gasesti sigurrolling on the floor.

| looolliika a răspuns:

Sugur nu pe VArianta laughing
sau [pe matrimoniale laughing

| Arekandera a răspuns:

In visele tale!

| loveanddreams a răspuns:

Si eu sunt si virgina si majora asta nu inseamna ar sari una ca mine direct in patu tau!

| OvidiuDanzka a răspuns:

@ MMadalina de fapt acu` in caru` cu fan il gasesti mai repede rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt, dar nu sunt disponibila laughing

| twingle a răspuns:

Pai... la manastire big grin

| Danyzzz a răspuns:

rolling on the floor vorba lui MMadalina cred ca 2 la 10 fete majore mai sunt virgine laughing