| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc pentru casatorie o mireasa virgina in rochie alba. Ce ziceti, unde as putea gasi o asemenea fata si sa fie si majora?

13 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

In ziua de azi nu prea ai sa gasesti numai daca iei o fata dintr-o zona in care se respecta traditiile si obiceiurile baftawinking

| Aylee a răspuns:

De obicei le gasesti in kinder, de ala cu surprize.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Stiu eu 2 femei.cati ani preferi sa aiba? 70 sau 80?happy alegelaughing

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Sa inteleg ca si tu esti virginraised eyebrows? Cauta` la manastire:*acolo sigur gasestiwinking

| AlleyChann a răspuns:

Pe TPU, dacă le dai fundă îşi iau si gâtu pentru tine.

| pitiqtsa a răspuns:

La manastire?;batting eyelashes

| RicăPăturică a răspuns:

Cauta baiatule laughing

| coolgirlem a răspuns:

In primul rand nu cauti o mireasa virgina ca si cum a-i cauta un obiect. O persoana se gaseste in timp si tot in timp se iau si deciziile de casatorie. Daca esti un tip serios si destept vei gasi...acum nu stiu cum cauti o virgina, specie rara. Mult succes.

| HelloKitty20 a răspuns:

Cauti si gasesti.Sunt sigura ca 2 3 tot sunt.

| elenabzz a răspuns:

Nu inteleg de ce spuneti ca nu se mai gasesc.ai sa gasesti destule.eu nu mai sunt virgina, dar de curand mi-am pierdut virginitatea.am aproape 18 ani si prietenul meu are 20, suntem impreuna de 1 an si jumatate si amandoi am fost virgini cand am facut-o prima data, deci, daca eu am gasit un baiat, cred ca o sa gasesti si tu o fata tongue

| norisbv a răspuns:

O vrei virgina mah?laughingrolling on the floorlaughinglaughinglaughing)laughing)rolling on the floor)Pai daca e virgina inseamna ca e foarte naspa.laughingcauta si tu pe la manastirerolling on the floor

| imposiblegirl a răspuns:

Nicaieri

| lady_1139 a răspuns:

Incearca si in afara planetei noastre.