| TotAiaFrate a întrebat:

Unde pot iesi cu o fata pe timp de ploaie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In pat unde ai putea iesi

| Fatamuntilor a răspuns:

Imbracati-va amandoi in pelerine de ploie si iesiti la plimbare in parc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chemi la tine epste noapte. Glumesc.
Va duceti intr-un local: un abr, o cofetarie, o ceainarie.

| Hakuouki a răspuns:

Cei din filme au nevoie de ploi artificiale, de ce sa nu profiti de ploaie sa va sarutati? Film, suc, mcdonald, kfc...prin mall, sau puteti sta acasa pentru a vedea un film.

| benga94 a răspuns:

Acasa la tine sau la ea, va faceti cite un masaj dupa care ...stii tu ce urmeaza, o regulezi bine ca sa mai vina pe la tine daca nu mai vine inseamna ca nu a fost multumita!

| MrAnonym a răspuns:

Du-te la un film sau la un club.

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai la un club, la cinema fa-o sa se simta bine, la revedere