| Alecslisios a întrebat:

Unde pot invita o fata avand in vedera ca nu imi plac cluburilenu imi plac terasele cu oameni falsi fitosi (cum domina in orasu meu) Subliniez faptul ca eu toata ziua merg ori la sala ori la eurocentersport (unde wsunt terenuri de football si asta fac toata ziua joc footbal tenis de camp sau tenis cu picorul) deci unde? fundita

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

In parc, cel mai romantic, mai ales pe timp de iarnalove struck

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La o plimbare...

| ATHOS a răspuns:

Ai putea sa o inviti la un muzeu, teatru sau opera. Cu certitudine facand o astfel de invitatie vei realiza si care este nivelul ei de instructie.
Bafta!