| GeeO06 a întrebat:

Vreau sa merg la un sport dar nu stiu ce sa leg dintre handbal, tenis de camp sau inot.Mie imi plac toate dar nu pot sa ma hotarasc.Voi ce parere aveti si pe care l-ati alege... FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Dintre cele trei sporturi propuse de tine iti recomand tenisul de camp, dar trebuie sa ai ceva bani pentru a practica acest sport, este cam costisitor!

| неизвестныйй a răspuns:

Adică să aleagă altul pentru tine?
Învaţă să iei decizii singur. Nu să ia altul decizile care te privesc pe tine.

| GeeO06 explică:

Ma scuzati TPU am scris "leg" in loc de "aleg"...