| bombasexy2 a întrebat:

Unde v-ati indragostit? cele mai bizare locuri funda:p

18 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Stiu ca pare ciudat dar pe net l-am cunoscut pe iubitul meu.laughing)

| bombasexy2 explică (pentru Monutza):

Si cum este? rezista?:d

| Monutza a răspuns (pentru bombasexy2):

Pe 18 facem doua luni.big grin

| bombasexy2 explică (pentru Monutza):

Ce frumos. Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine. Numai ca eu fac 6 luni.

| Monutza a răspuns (pentru bombasexy2):

Super pai mai exact i-am add pe facebook si intr-o zi el mi-a scris buna pe chat.2 saptamani am vorbit pe net si dupa a venit acasa ca a terminat facultatea si ne-am combinat de la prima intalnire..intr-o seara cand el era la facultate i-am scris intr-un sms csebui et si i-am spus daca ghiceste ce am scris e cel mai tare..nu si-a dat seama ce am scris si i-am sa citesca invers cuvintele.big grin

| bombasexy2 explică (pentru Monutza):

Cati ani are(aveti)?:d

| Monutza a răspuns (pentru bombasexy2):

El are 20 si eu am 17. Suntem din acelasi oras Botosani, el e student la Iasi.happy

| bombasexy2 explică (pentru Monutza):

Cat de tarelaughing Esti de varsta cu mine.

| katomika a răspuns:

In tren

| alex1343 a răspuns:

Intr-un WC public, stateam la rand, si cand am iesit...am ramas uimit! Dupa care i-am cerut id-ul de mess si am vorbit luni intregi pana cand i-am cerut prietenia... Funda?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex1343):

LOL.
That cracked me up!
Să fii sănătos, dragule, că m-ai făcut să râd.

| alex1343 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si acum esti fericit ca ai invatat engleza?straight face

| xBya a răspuns:

Intr`un parc de distractii din Italia, cand eram in rollercoaster si tipam ca nebunii, aveam stomacul in gat si parul in fata. Cu toate astea, am reusit sa il vad si m-am indragostit instantaneu. Inca suntem impreunahee hee.

| Deliadelias a răspuns:

Pai prima data cand m.am indragostit, adica cand m.am int cu persoana pe care o iubeam mult [A fost un gen de dragoste la prima vedere, ne sorbeam din priviri dansam unul langa celalat ] a fost la un concert day dreaming, nicio data nu am sa uitsigh acel moment a fost cel imi frumos din viata mea [ bine, pana acum blushing))devil]
Fundapuppy dog eyes? :*

| Ozdogan a răspuns:

laughing.
in vis love struck(am visat o persoana si dupa cateva zile m-am indragostit de acea persoana)
in parc love struck
la mare love struck
pe net love struck

nu sunt niste locuri asa bizare laughing.:* Funda?big grin

| rTaxq a răspuns:

In cimitirrolling on the floor

| neinteresat a răspuns:

Pe internetlaughing :X:X

| Bota_Florentina_1989 a răspuns:

Pe budă! eram la un wc public, iar el a intrat peste mine în timp ce mă câcam...