| Anomim2025 a întrebat:

Unei femei mature i-ar lipsii activitatea sexuală dacă soțul ar veni o dată pe an acasă timp de 1 lună?

Răspuns Câştigător
| DorelExpertu a răspuns:

Daca este descurcareata, nu.

8 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai primit răspunsuri de la bărbaţi, care au impresia că femeile sunt moarte dupa p***. Adevărul e că abia aşteaptă o pauză. Femeile după o anumită perioadă fac sex mai mult de nevoie, decât de voie.

| Hammurabi a răspuns (pentru Necunoscut112):

laughing Ăsta e textul pe care ți-l bagă o femeie care deja și-o trage cu altul. (Asta în cazul în care nu e frigidă sau are vreun bărbat ghiolban și idiot.)

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Hammurabi):

Dacă eşti într-o relaţie de mulţi ani gândeşte-te cam de câte ori ţi-a spus ceva gen :"iubi, hai altă dată"...dar bărbaţii interpretează asta doar ca un joc al femeilor, nu realizează că ar preferă să se uite la un film, fie el si prost. Sau gândeşte-te cam de câte ori iti propune partenera sa faceţi sex raportat la dăţile in care propui tu.

| Hammurabi a răspuns (pentru Necunoscut112):

Da, s-a întâmplat, dar rar, foarte rar și în momente când probabil chiar n-avea nici un chef (dar mi s-a întâmplat și mie).
Dar mult mai dese sunt momentele când sare pe mine, când nici măcar nu mă aștept. Nu mi-a lăsat chiar niciodată impresia că și-ar dori vreo pauză.
Dar ceea ce-ți pot spune cu siguranță e că n-ar sta, nu un an, nici măcar o lună, fără sex. Și nici eu. Cred că asta e o viață normală, sănătoasă. Cel puțin la vârsta asta.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu sunt de acord cu tine. Ma refeream la relatitii 7 ani+. Se stinge pasiunea aia. Acum depinde sinde cât timp sunt ei împreună. Dacă sunt in primii 2-3 ani, posibil să se erodeze relaţia din cauza rupturii ăsteia.

| gheorghe699 a răspuns:

Nu te preocupa, nu o sa-i lipseasca, isi gaseste ea ..nu sta nefututa un an

| Andrei258 a răspuns:

Bineinteles ca i va lipsi de asta apare inselatul insa acum deoinde si de soti daca stabilesc de comun acord ca sa plece el e altceva

| Anomim2025 explică:

Adică o lună să stea acasă.