| Ctmfresh28 a întrebat:

Unei fete ii place daca o intreb daca ma place?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu este bine sa intrebi o fata direct daca te place sau nu, decat dupa ce aveti deja un contact, o discutie sau altceva si a te placea poate sa spuna o multime de lucruri, iar pentru tine cred ca este mai important sa stii daca te place intr-atat incat sa te lase sa fii iubitul ei.
Pentru asta este nevoie sa va vedeti, incearca sa faci o intalnire in doi, si apoi sa o iei de mana si sa veZI DACA SI-O RETRAGE SAU II PLACE ACEA STARE. fII RELAXAT IN PREAJMA EI SI FII TU.
Succes,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mă... nu vrei să o întrebi şi dacă are fantezii erotice cu tine?

| Firetears a răspuns:

12 ani, nu?
Da, aşa cum şi ţie cred că îţi place să te pună mami tău la teme, cam aşa e şi cu ea.
Ok, scuze!
Nu, nu e tocmai drăguţ să faci asta, adică cele mai multe fete o consideră patetic!
Doar spune-i sentimentele tale pentru ea, vezi ce răspunde, nu ştiu...
Dar în nici un caz să nu faci greşeala asta! big grin
Baftă!

| xGabriela a răspuns:

Nu.Nu ii place. Mai ales daca nu te place. Se va simti stanjenita apoi cand esti tu prin preajma.Mai bine invit-o undeva, la un suc, o inghetata, incearca sa afli mai multe despre ea, fa-o sa rada, iar daca te place, restul va decurge de la sine. :d Succes! Funda?

| AlaDeColo a răspuns:

Buna pai, daca vrei ca acea fata sa isi dea seama, poartate frumos cu ea, iai apararea, pe messenger sau facebook, spune-i ca are poze frumoase, bagate cu ea in seama, daca are statusuri triste sau ceva de genu fii alaturi.Si, daca i-ai spune in fiecare zi unei fete ca o iubesti si ei ii place de altcineva nu ai nicio sansa si te-ar crede "nebun", "disperat".Sau daca acea fata nu place pe altcineva si tu tot insisti, iti poti da seama dupa raspunsul ei. adica daca sta si se gandeste eu cred ca se gandeste daca iti spune ca si ea te place sa nu, iar daca raspunde direct inseamna ca n-ai nici o sansa. Sper ca te-am ajutat.