| RaVuL a întrebat:

Unei fete ii place de mine si recunosc si mie imi place de ea.
Ce ar zice oare daca atunci cand ar sta cu prietenele ei pe coridor la scoala m-as duce si as-i sarurta-o?
Se va supara?

Am 17 ani si inca tot nu stiu ce sa fac?
Sa tinem cont ca inca nu suntem impreuna deci a spus sa mai asteptam.

Răspuns Câştigător
| 0CruciFix a răspuns:

Frate si eu am patit exact ca tine dar sti ce am ales? Am ales sa o sarut pe furis si dupa aia a zis ca ma place si ea desi inainte nu ma placea dar atunci cand am sarutato i-a placut brusc de mine dar n-am sarutato ca a vrut ci am sarutato in fuga pe furisi intelegi.Si te sfatuiesc sa faci la fel dar nu de fata cu prietenele ei.

3 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Depinde de fata. Sunt fete care ar aprecia asta si ar fi fericite, dar sunt si fete care vor considera acest lucru de-a dreptul nesimtit si risti sa fii plesnit in fata tuturor. O faci pe riscul tau.

| PisicaRoz a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut.treci la actiunewinking Bafta!

| hris12 a răspuns:

Salut am 12 ani si ma descurc cu fetele am trecut prin multe relatii dar te-as sfatui sa faci intr-un anumit fel. Du-te la ea de preferat sa fiti singuri, si ii spui. Uite (numele ei) eu chiar te plac daca simti acelasi lucru pentru mine aratami printr-un sarut. sau zii cv de genu daca nu vrea nu o jigni macar ramaneti prieteni omule mai sunt fete pe lumea asta laughing succes si daca e relatie frumoasawinking