| anonim_4396 a întrebat:

Unele tipe de pe acest site poate au pățit asta.
De ce unii bărbați cu care nu ai interacționat niciodată, nici flirt nici amiciție în prealabil, trimit fetelor/femeilor poze cu penisul lor în mesaje private pe rețelele sociale, fără ca ele să le ceară?
Serios dacă i-am înțeles vreodată pe ăștia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu simt rusinea, ci se elibereaza cand isi arata intimitatea unor straini. Unii o fac de stress, altii se amuza.

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din viciu, din deviatie comportamentala, din cauza ca nu au nimic altceva de oferit.
Probabil ca, daca o fata/femeie, le-ar trimite exact acelasi lucru ar fi extaziati!
Nici macar sa-i inteleg nu vreau!

| mgtow a răspuns:

Sa le impresioneze

| RAY a răspuns:

Cred ca ar merita sa fie la pușcărie, uite asa ar invata ceva nou, in principiu cei urati, frustrati fac asta, grupul din populatie de 25%, eu am mai spus, penisul nu atrage sexul frumos si DOAR ASPECTUL FIZIC FACIAL, doar el poate exicta o femeie nu 25 de cm, barbati cred ca femeile sunt ca ei, daca ar fi ar gasi non stop sex, pentru femei sexul este cv foarte usor, fetele ar face sex dar barbati frumosi sunt puțini

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza unei probleme psihice, deviatii de comportament, obsedati sexual samd.
Ideal este sa-i demasti la Politie fara sa discuti cu ei, deloc.
Daca nu ai chef de Politie si investigatii, atunci blocheaza-i si nu mai sta la discutii cu acesti obsedati libidinosi.

| Drimmero a răspuns:

De h,,a,,n,,d,,i,,c,,a,, p,, a,, t,, i ce sunt

| Mosotti a răspuns:

De dobitoci fac asta, e simplu, si dobitocenia nu prea ai cum sa o intelegi.

| Hammurabi a răspuns:

E tot ce au de oferit.
Și e modul lor de a-și prezenta "marfa" în speranța că îi va băga cineva în seamă.
Atât îi duce mintea, atât fac.

| LordCristobal a răspuns:

De prosti și obsedați sexual ce sunt.

| Seba2013 a răspuns:

Impudoare, cred ca negrul este alb. Nu stiu cum sa puna voalul necuratie. Cred ca in spatele voalului sa gaseste ceva important. Insa ei nu stiu ca acel voal ii face pe ei importanti si sa nu se piarda in necuratie. Nu isi dau valoare de actori principali, vor sa fie pe plan secund si slugi. Nu au inteles ca trebuie sa se departeze de necuratie, le place sa se joace in balta. Balta este viata lor. Ei nu isi pedepsesc carnea, o pedepsesc numai cand le da reteta medicul.

Aceasta impuritate merita invaluita. Trebuie bagate mai multe proceduri, demersuri si sa fie inchisa. Asa nu o mai deranjeaza pe curatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei

Bănuiesc că unii sunt atât de primitivi încât așa cred ei că funcționează, iar alții încearcă în speranța că vor da de o femeie că și ei

| DjSannan a răspuns:

Aceasta este un comportament inacceptabil care poate fi considerat hărțuire sau chiar agresiune sexuală. Este important să ne amintim că fiecare persoană are dreptul la respect și la intimitate și că nu este acceptabil să trimitem fotografii cu organele genitale fără permisiunea explicită a persoanei respective.

Există mai multe motive pentru care unii oameni ar putea face acest lucru. Unii o pot face pentru a-și exprima puterea sau controlul asupra altei persoane, în special dacă au o mentalitate de genul "dominare-supunere". Alții pot face acest lucru din lipsă de maturitate sau de înțelegere a modului în care trebuie să se comporte într-o relație sănătoasă și respectuoasă. Este important să le amintim acestor persoane că acest comportament nu este acceptabil și să le încurajăm să își schimbe modul de gândire și de acțiune

| SharpEagle a răspuns:

E limpede ca-s batuti in cap in general, insa, in cazul de fata probabil ca au o parere buna despre scula lor (aspect, lungime, grosime etc) si mizeaza pe faptul ca o vor da pe spate, ca tipa va ceda mai repede decat daca ar trebui sa stea s-o convinga cu papagalul, lucru de care, de obice, nu prea sunt in stare. Acolo trebuie creativitate, materie cenusie cat de cat, d-astea...

| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu sunt împotriva trimiterii oricăror poze nud, nu contează că e cunoștință, soț, iubit. În ceea ce-i privește pe cei menționați: vor doar sex.

| Danny28 a răspuns:

Ăia nu se pot numi bărbați. Majoritatea sunt puștani care abia pot face pipi, iar restul sunt boșorogi obsedați de l*bă la pozele fetelor tinere.

| papucicu a răspuns:

Ca sa le trimiți și tu în schimb

| VANTE a răspuns:

In special indienii si arabii sunt experți în domeniu la acest capitol laughing

Dobitoci in orice caz