| Sara2 a întrebat:

Ajutor, va rog mult, am avut un contact sexual protejat cu prezervativ, dar la final cand a scos prezervativul (dupa ce a iesit) a curs un strop de sperma din el exact cand l-a scos de pe penis, e posibil sa se fi scurs sperma si cand era acolo? l-am verificat si prezervativul nu era spart, apoi m-am dus la baie si aveam in vagin un lichid alb fara miros, credeti ca este posibil sa raman? sunt ff ingrijorata sad, ce spuneti sa iau pilula de urgenta sau nu e cazul sa-mi fac griji?

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In principiu, nu cred, daca prezervativul nu era spart! Daca erai si in perioada de fertilitate minima nu cred ca e nevoie de pilula!

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca ar cam fi cazul sa iti faci griji.

| Onn3 a răspuns:

Ia si tu Pilula de a doua zi daca e ca sa nu ramai cu burta la gura in cazu in care a curs sperma din prezervativ.

| Sara2 explică (pentru Onn3):

Picatura aia a curs pe covor, in momentul in care si-a scos prezervativul

| Onn3 a răspuns:

Posibil sa fi curs pe covor insa eu zic pentru linistea ei personala pentru ca e putin cam agitata.

| Sara2 explică (pentru Onn3):

Asta spuneam, picatura a sarit pe covor in momentul in care el a scos prezervativul, si nu mai era la mine... dar imi fac griji de lichidul alb fara miros, poate fi sperma?

| Onn3 a răspuns (pentru Sara2):

Atunci nu ai de ce sa iti faci griji, lucruri d'astea mi s-au intamplat si mie.Si aveam impresia ca s-a scurs sperma si in interiorul vaginului meu, dar el imi spunea sa stau linistita.

| Larisssaa a răspuns:

Nu cred ca este posibil, dar cred ca decat sa ne intrebi pe noi mai bine te duci la un doctor ca sa te conculte.
Si alta data protejeazate si cu pilule happy

| silvia2 a răspuns:

Mai bine e aceasta pastila pentru orice eventualitate

| DPSFE a răspuns:

Nu ai de ce sa ti faci griji.acel lichid este o secretie vaginala care apare in urma excitarii.