| euuuuuu a întrebat:

Unui baiat ffff frumos cu care toate fetele ar vrea sa fie ii place de mine si acum suntem impreuna dar mie nu-mi place de el ...adica e frumos si de treaba si mi-e drag de el dar...credeam ca nu-mi place de el si acum nu ma mai pot concentra la scoala nu pot invata, nu pot sa ma gandesc la altceva cand vin acasa ascult muzica si stau ore in sir si ma gandesc la el si la intanlirile pe care le-am avut.stiui ca si lui ii place fff mult de mine si se poarta fff frumos cu mine. dar cand ma ia de mana nu simt nimic, nu am emotii nu simt fiori si nici cand m-a sarutat prima data nu am avut fluturi in stomac, dar cu toate astea nu pot sa nu ma gandesc la el. oare sunt indragostita de le si nu vreau sa recunosc?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Esti doar plecata cu zmeul. Ar fi bine sa te-ntorci acasawinking. Si nu-i un raspuns stupid. Vezi-ti de scoala. La aceasta varsta, toti aveti impresia ca traiti o poveste de iubire, dar pana la urma e doar o atractie fizica.

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai. nu prea ti-am inteles situatia ca te cam contrazici...ba spui ca nu iti place de el, ba spui ca e frumos si ti-e drag de el.ba spui ca te gandesti la el, ba spui ca nu simti fluturasi.
eu cred ca ceea ce-ti place tie e de fapt ideea ca, dintre toate fetele care il vor, el te-a ales pe tine.atat. din ce povestesti aici, nu pari sa fi indragostita de el. asa ca de fapt nu te gandesti la el, ca persoana, ci te gandesti la ideea ca el este cu tine. nu stiu daca intelegi ce vreau sa-ti spun pentru ca e o chestie subtila iar tu pari micuta de varsta si, in consecinta, neexperimentata. ai spus ca nu-ti place de el si totusi sunteti impreuna. asta este argumentul care ma face pe mine sa cred ca tie iti place doar ideea ca el te-a vrut pe tine.

| OFM a răspuns:

Cu timpu o sa ajungi sa il iubesti acum deja a inceput.

| Ade_5758 a răspuns:

Sunt cu un baiat de aproape 9 luni big grinLA inceput nici mie nu-mi placea de el dar toate fetele sunt moarte dupa el eu m-am " combinat "cu el deoarece m-am despartit de "fostul"happyAm spus ca s-am o luna maxim 2 si gata numa sa ii facem in cidu la acel baiat... dar dupa 2-3-4 luni ne-am dat seama ca ne pace unul de celalalt... dar la inceput cine s-ar fi gandit ca o sa ajungem aici si si mai mult

Eu am 13 ani aveam 13 fara 6 zilebig grin cand ne-am combinat el face 15 in decembrie big grin (Daca cumva te intereseaza varsta)

Sper ca ti-am fost de folos:X

Mult succes...kiss