| annielawhy a întrebat:

Unui baiat îi place de mine si vrea sa fim impreuna. Si mie imi place de el, dar nu vreau o relatie serioasa, vreau doar saruturi si sa le fac in ciuda fetelor care sunt moarte dupa el. Cum sa-i spun ca nu vreau sa fim impreuna, dar nu trebuie neaparat sa nu ne mai sarutam?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Uite asa „toti barbatii este niste porci". Pentru ca una ca tine se foloseste de un baiat pentru a se razbuna pe altcineva. Nemaispunand ca „razbunarea este arma prostului" tin sa iti spun ca esti penibila. Poate el tine la tine cu adevarat.Esti jalnica!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fii calma ca si ala vrea sex apoi pa

| SG1995 a răspuns:

Mă-ta știe ce scrii pe net? Nu te-a învățat că nu e frumos să folosești de sentimentele oameniilor.

| annielawhy explică (pentru SG1995):

Dar poate n-are sentimente pentru mine.

| GoldenZenith a răspuns:

Dupa ne intrebam de ce sunt băieții/bărbații niste porci nesimțiți. Daca da unul de vreuna ca tine si il ranește in orgoliu așa se schimba baiatu' si devine un cretin, vina nefiind a lui. lăsa l draga mea si nu l mai amagi happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Panarama mica!

| 6Anonim9 a răspuns:

Daca as fi eu baiatul ala si mi-ai spune asta... Mama, ca te-as scuipa intre ochi! Lasa baiatu' in pace. Sper sa ajungi si tu intr-o situatie asemanatoare!