| MARgOSHA a întrebat:

Unui bun prieten de al meu iau aparut niste pete mici rosii pe virful penisului si are mincarimme.ce ar putea fi? ajutati va rog.

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Vei vedea in zilele urmatoare desi ar fi trebuit sa le ai deja daca a luat-o de la tine ..insa el trebuie sa mearga la farmacie ..pentru pastile ori unguent. daca nu dispar in cateva zile..la medic cu el happy

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
control medical de urgenta.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o INFECŢIE genitală ( probabil o CANDIDOZĂ )...

TREBUIE să meargă la un un control la medicul specialist dermato-venerolog!

Evident, ÎNTÂI să meargă la medicul de familie şi să CEARĂ Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Demonull a răspuns:

Bun prietenlaughing)))candidoza ..credthinking iritatie..in orice caz trebuie sa mearga la farmacie.

| MARgOSHA explică (pentru Demonull):

Da asta se transmite?

| Demonull a răspuns (pentru MARgOSHA):

Da..de ex candidoza o poate lua daca se sterge cu acelasi prosop cu care s-a sters persoana infectata..sau daca se spala in aceiasi apa spre ex incada amandoi..sau prin relatii sexuale neprotejate.nu e grav, dar trebuie tratata

| MARgOSHA explică (pentru Demonull):

Eu am avut un contact cu el neprotejat.aseara era totul normal iar azi dimineata au aparut

| Demonull a răspuns (pentru MARgOSHA):

Ai probleme jos? gen mancarimi sau simti o usoara inflamatie?

| MARgOSHA explică (pentru Demonull):

Parca nu

| MARgOSHA explică (pentru Demonull):

Mersi :*

| Demonull a răspuns (pentru MARgOSHA):

Avec plasir happy

| Demonull a răspuns (pentru MARgOSHA):

Vei vedea in zilele urmatoare desi ar fi trebuit sa le ai deja daca a luat-o de la tine ..insa el trebuie sa mearga la farmacie ..pentru pastile ori unguent. daca nu dispar in cateva zile..la medic cu el happy

Răspuns utilizator avertizat
| Roland22 a răspuns:

Exista cazuri in care tu esti purtatoare sanatoasa de ceva(luandu-l de la altcineva) si infectezi pe toti cu care intrii in contact.recomand sa iti faci un control.