| Lolituta a întrebat:

Unul din prietenii mei apropiati(pe care il cam plac) face tot felul de glume cu rezonanta sexuala la adresa mea, spune ca tine la mine, imi ia apararea dar mai si face misto de mine.credeti ca ii place de mine? credeti ca e doar din prietenie sau ar putea sa ii placa de chiar daca suntem asa de apropiati

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun mai face glume pe seama mea si mai zice lucruri nesimtite, dar nu intrece limita. Weekend-ul asta mi-a zis ca tine foarte mult la mine(mai mult ca la o prietena) si vrea sa stie daca eu simt ceva pentru el. Deci e posibil si sa ii placa te tine

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Nu e ineaparat faptul ca ii place de tine,e posibil sa fie doar o atractie fizica chair si sexuala,ce se transmite reciproc,deoarece daca iti este un prieten apropiat, zic ca este cam ciudat sa te combini cu el, sau daca ar vrea el sa se combine cu tine.Sau poate astea sunt doar gandurile lui, adresanduse catre tine ca niste mistouri.

| AndreiGabi a răspuns:

Iti spun doar ca eu nu pot sa imi iau la "misto", sau sa fac glume proaste cu cea mai buna prietena; din contra "atac" persoanele ce fac acest lucru cu ea.Acum depinde si de cum esti tu, daca accepti asa ceva...

| Bombonikk19 a răspuns:

Depinde poate fi si din prietenie mai bine l'ai intrebabig grin