| andreea1245876 a întrebat:

Heei TPU! Imi place de un baiat de la mine din clasa. Face glume (de cele mai multe ori pe seama mea ) radem impreuna, vorbim,suntem prieteni foarte buni,dar de cand a inceput scoala se comporta diferit cu mine, imi ia apararea, cand il privesc imi zambeste..nu stiu ce sa cred... Oare ma place?
Voi ce credeti? va rog fara raspunsuri la misto.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii linistita, te place, dar la 14 ani nu stie ce sa faca mai departe. Nu ar fi de mirare sa-l gasim si pe el pe aceasta sectiune, intrebandu-ne ce sa faca atunci cand ii place de o fata.

| ywar a răspuns:

E ceva trecator! Nu-ti bate prea mult capul. Probabil ca i-ai picat cu tronc, dar peste o luna ii va face curte alteia. Sunteti mici si astea chiar nu conteaza acum.

| MamaNegri a răspuns:

Eu zic sa.l intrebihappy.