| muzicaparty a întrebat:

[Urgent] Ce cadou as putea sa-i fac la fosta prietena sa o impresionez la maxim? si sa-i ramana si ca amintire, ajutati-ma va rog. Ceva Frumos, dau funda, are 18 ani, Vreau sa-mi scrie doar persoanele serioase.

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Un buchet mare cu trandafiri rosii sau cu florile ei preferate ( cred ca stii ca nu oferi niciodata garoafe sau flori artificiale).
Un cadou care sa contina un obiect care sa ii ramana ( sa nu se consume) amintire: un set de lumanari parfumate, un parfum bun, daca ii plac dulciurile- niste praline de buna calitate, etc)
Si cel mai important si frumos, o scrisoare scrisa de tine ( de mana, nu la calculator!) in care sa ii scrii tot ce stii tu ca ar putea impresiona-o cel mai mult ( nu folosi expresii si declaratii, dedicatii, etc de pe net sau prea banale). succes! happy

2 răspunsuri:
| muzicaparty explică:

Buna idee.

| Cristian95Alex a răspuns:

O idee simpla ceva ce poate i-ar placea sa aiba dar pe care nu ar da banii.
Gandeste-te despre ce a vorbit poate sau cei place ori ce a admirat la altcineva

Sau i-ai un buchet imens de florii