| Nooooooonameee a întrebat:

URGENT! Ce sa intampla daca ma masturbez? Dar daca ma masturbez si sunt in perioada ovulatiei? Urgenttttt!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, daca te simti bine si iti face placere fa-o in continuare, decat sa o faci cu un barbat si sa te lase gravida sau iti mai da si vreo boala, masturbarea e sigura, nu vei avea nici un fel de problema

16 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Ce-ar putea sa se intample?
Eu zic sa stai in banca ta si sa te lasi de "meseria" asta.o sa ai destul timp pentru asta, bineinteles daca ai sub 16 ani dar dupa intrebare imi dau seama cati ani ai.

O seara buna.

| danutza91 a răspuns:

Nimic...

| RAY a răspuns:

Nimic fi fara griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina Elodia si o sa se masturbeze si
ea cu tine!

| Ycu a răspuns:

Iti cade parul si faci solzi, daca nu esti atenta s-ar putea sa ti se si inegreasca unghiile.

| Azazaa a răspuns (pentru Ycu):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))

| Ycu a răspuns:

Fai fata, daca nu scrie in horoscop, sa te masturbezi de ce o faci? Fata mai bine mergi la shopping, fata, fata.

| TheSmith a răspuns:

O sa ajungi in iad!

| Ichnat a răspuns (pentru TheSmith):

De ce minti fata? Se zice ca daca te masturbezi o sa ai probleme in dragoste! sad

| kx123 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistita! Nu ai ce sa patesti.

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

EI! Aici chiar că te pricepi bine! Am dreptate?

| hotdesire a răspuns:

Nu se intampla nimic

| szantoiulia a răspuns:

Nu te masturba.e mai bine sa nu faci acest lucru in acesta perioada.

| Nooooooonameee explică (pentru szantoiulia):

Da mi se intampla ceva? pot ramane insarcinata?

| zuz02 a răspuns:

Absolut nimic.Ei bine poate doar putina placere, dar altceva, nimic.

| Diɑƞɑɑɑ a răspuns:

Keep calm happy însărcinată nu rămâiwinking doamne ferește straight face și doar îți oferi puțină plăcere(: ..Fii fără grijă nu se întâmplă nimic dar mai bine îți găsești un iubit:p dacă tot dorești.un pic de plăcere sexuală xD:-s