| pure9 a întrebat:

URGENT! Sa va explic: pe facebook mi-am schimbat numele de cateva ori si acum nu ma mai lasa sa mi-l schimb, spune ca am depasit o limita. Aveti vreo idee cu ce as putea sa fac? Funda+Vot cel mai bun raspuns,

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Nu mai ai cum decat sa-ti faci un alt cont, pentru ca ai voie decat de cateva ori sa-l schimbi, apoi va ramane asa. Sunt regulile lor.

1 răspuns:
| Alleksandra a răspuns:

Buna!

Pai cred ca ai putea refolosi numele anterioare... sau sa schimbi id la facebook big grin

Fundathinking