| Anna1999 a întrebat:

Hey! De cateva luni pe facebook nu ma mai lasa sa imi schimb numele. Aveti idee de ce si ce as putea face? Merci anticipat! Ofer Funda...

5 răspunsuri:
| madu1295 a răspuns:

Nu poti sa-ti schimbi numele mai mult de 4 sau 5 ori. E un numar limita. Odata ce l-ai atins, nu mai poti sa-ti schimbi numele. Ori il lasi asa, ori iti aci alt cont. Oricum sa ai altul nu mai poti. Sper ca te-am ajutat! happy

| Anna1999 explică (pentru madu1295):

Mi.am mai schimbat doar o data numele happy

| madu1295 a răspuns (pentru Anna1999):

Mai nu stiu, eu mi l-am schimbat de doua ori, si tot la fel, acum nu mai pot sa-l schimb. Asta-i ceva de la ei, o restrictie pusa. Cert e ca de schimbat nu mai ai cum sa-l schimbi!happy

| Anna1999 explică (pentru madu1295):

Merci mult oricum!

| madu1295 a răspuns (pentru Anna1999):

N-ai pentru ce! Mai poti cauta raspunsuri la intrebare, dar altul nu gasesti!tongue Succes oricum >big grin

Întrebări recente