| ByaNka2799 a întrebat:

Cum as putea sa imi schimb numele de pe facebook, deoarece l-am mai schimbat de cateva ori iar acum nu ma mai lasa, dar nu as vrea sa imi schimb contul. Va rog

Răspuns Câştigător
| bogdannn196 a răspuns:

Era o varianta dar nu mai stiu daca merge... dai sa iti inchizi countu si sunt niste intrebari acolo... si era una parca, pentru ca mi-a fost spart sau ceva de genu si apoi apesi pe un buton si te duce la un link unde sa modifici datele tale big grin

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu mai poti schimba ( ai voie de maximum 4 ori sa schimbi numele).