| Decembrie a întrebat:

Urmeaza sa am prima experienta sexuala. amandoi avem 15 ani

dupa ce o sa ma dezvirginez ( o sa mi se rupa ata. daca o sa se rupa, sa presupunem ca o sa se rupa ) ce o sa fac dupa asta? o sa curga sange in prezervativ. sa continui sau sa ma opresc?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pentru ca niste invidiosi s-au apucat sa te insulte degeaba, vreau sa te felicit ca esti impartial si ai si iPhone si Samsung, foarte tare. Pentru cei care abereaza, iPhone si Samsung sunt printre cele mai uzitate telefoane la ora actuala. Nu prea poti spune ca te mai dai mare cu vreunul din ele cand sunt cele mai vandute. Da' la mintea unora...

Din cate stiu curge extrem de putin sau chiar deloc. Mie nu mi s-a rupt dar din ce citesc pe net si din ce mi-au spus cativa amici. Daca e sa curga putin poate n-ar fi rau sa-l schimbi.

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa te opresti urgent!

| Oana92 a răspuns:

Eu zic sa te opresti de pe acum... si sa continui cand mai crestetiwinking

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu o sa curca sange, stai relax happy

Răspuns utilizator avertizat
| Hace a răspuns:

15 ani? Nu crezi ca e cazul sa pui mana sa inveti, in loc sa o freci? happy

Răspuns utilizator avertizat
| lica21 a răspuns:

Nu o sa curga sange, stai linistit happy, continua tu acolo sa te distrezi big grin

| sabin69 a răspuns:

Când faci cu prezervative nu se rupe ața, decât dacă tragi de ea înainte. Dar e bine că folosești unul, nu prea am vrea să faci mai mulți ca tine...