| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa plec la facultate.ce as putea sa fac sa intretin relatia cu iubita mea? avem 2 luni impreuna si vreau sa o tin alaturi in continuare

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca o atrageai fizic deja o faceai de mult, sta cu tine din plictiseala pana da peste unu mai cool ca tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa incerci dar te previn, va fi foarte greu. Ai intrat intr-un mediu cu totul deosebit de cel de pana acum.Vei avea colegi noi, oportunitati noi. Incearca sa mentii relatia dar sa stii ca distanta, faptul ca nu va veti intalniti fizic, este cel mai mare "dusman" al unei relatii la distanta.Mult succes.

| Emilian65 a răspuns:

Alaturi de tine nu o poti tine, atata timp cat tu esti plecat departe de ea. Dar, venind acasa mai des si intalnidu-va de fiecare data, puteti sa mentineti relatia abia inceputa.