| maxbaietas a întrebat:

Buna am si eu o intrebare... Cum as putea surprinde iubita ca avem 4 luni de cand suntem impreuna?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Burlacu006 a răspuns:

Pai cu ceva ce ii place ei cel mai mult.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Ceva romantic daca se poate cu lumanari, petale de trandafiri, pahare de sampanie, lumanarele plutitoare in cada...cu siguranta i-ar placea.

| AlexandraCris a răspuns:

Dă-i un buchet de trandafiri şi o ciocolată. Şi poate o declaraţie siropoasă dacă te pricepi. Tu îţi cunoşti cel mai bine iubita şi tu şti cel mai bine ce îi place.
Btw. Să vă ţină! happy

| maxbaietas explică (pentru AlexandraCris):

Mersi in primul rand, deja am facut asta de mai multe ori voiam ceva care nu intra in decor sa o surprind

| lory966 a răspuns:

Trandafiri, ciocolata, sampanie, ceva romantic, in orice caz. Sa va tina! happy