| Subsemnatul123 a întrebat:

V-ar placea de un baiat pentru ca va ajuta mereu cand aveti nevoie si vorbeste cu voi destul de des? Lasand complet la o parte aspectul fizic, situatia financiara sau masina pe care o/nu o are. Sau ati profita de prostia (pardon, bunatatea) lui si in rest v-ar durea undeva de el?

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bun de zona prieteniei, bun sa ai ca catel de companie, cand te paraseste iubi ai la cine sa te plangi, in rest ala nu e mascul clar e un vagin in corp de mascul, jalnic ce fac uni pentru un vagin da stai ca sex nu isi va oferi

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Daca am sentimente de dragoste pentru el, sau doar de prietenie.
Din pacate, inima alege, nu noi.
Indiferent cat iti place de prietenul tau, daca nu-l iubesti, il pastrezi ca prieten si-l tratezi ca prieten/amic.
Chestia cu profitatul este valabila si la fete, ca sunt multi mitocani care profita de naivitatea si bunatatea fetelor, ca apoi sa le abandoneze.
Deci, nu te baza niciodata pe o relatie de amicitie si nu te astepta sa aiba sentimente cineva cand sunteti doar amici.
Eu am un prieten din copilarie, barbat, cu care ma inteleg ca si cu propriul frate, dar nu am avut niciodata sentimente pentru el, doar prietenie si respect. Amandoi avem familiile noastre, ne vizitam, facem petreceri impreuna, ne ajutam la nevoie si nu cred ca este profitat de nici o parte, doar o simpla relatie de amicitie, in care sentimentele de dragoste nu au existat.

| alina2k18 a răspuns:

Ahh da, mi-ar placea, dar stiu ca o face cu intereswinking -> sex la schimbul prieteniei lui, plictiseala, in lipsa de altceva, etcwinking deci nu pun botuwinking

| Subsemnatul123 explică (pentru alina2k18):

Tot ce-i posibil, daca ii place si lui de tine poate n-o sa te vrea doar pentru sex.

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Mda, ''sigur''winking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Bravo,asa e

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Fi serios man,tot ce facem, facem pentru a avea acces la vagin, sexul fiind foarte valoros pentru noi, pentru ele e ca respiratul, de asta ele sunt superioare sexual ca noi

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Ehh esti 100%?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Man cateii care alearga dupã vagin si ele alearga dupã lupi si primejdii.
De când sunt superioare sexual? Sunt si proxeneti si psihopati de optin ei pentru a avea acces ele sau sa-si vânda sexualitatea. Noi le dam aceasta valoarez

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca valoarea lor sexuala e superioara

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Ce ai zice de sex inainte, dupã ajutor si alte interese happy

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sexu dupa ca asa e frumoswinking troc pe 2018winking

| Necunoscut112 a răspuns:

Fiecare om ar trebui să se ajute în primul rând pe el, aşa că nu văd de ce ar sta cineva după curul tău să te ajute in tot, fără niciun interes. Băieţii care fac astfel de lucruri o fac dintr-un interes sau pentru a compensa mari lipsuri/defecte pe care le au. Un om sigur pe el, care se iubeşte, nu se sacrifică aiurea pentru a ajuta pe unul si pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As profita, dacă as avea de ce sa profit.Dar nu e cazul.
Bunătatea ma irită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare pui. chiar si doar atentie., astia le reprezinta cateii disponibili la orice ora. Cei buni de ajutor se scârbesc si o lasã moarta. Dacã nu ar avea dinastia in general pentru orice eventualitate (mai putin sex) ar fi panicate.

| mihaicelsfant a răspuns:

Frate de mine sa profitatlaughing nu mai fac prostia asta ca nu meritatongue

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da,as vrea.Cred ca e un sentiment foarte frumos ca cineva sa se gandesca la tine si sa fie acolo cand ai nevoie.

| THeodg a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Si tu nu ai parasi persoana aia dupa un timp?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru THeodg):

Nu...de ce as face-o?

| THeodg a răspuns (pentru IoanaRoman09):

După părerea mea fetele profita dacă găsesc un băiat cu suflet

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru THeodg):

Da...eu nu cred ca-s genul.As vreau mult sa gasesc si eu asa un baiat...dar cine stie? : ))

| THeodg a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Ai primit msg?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru THeodg):

Ala in care m-ai intrebat de unde-s?

| THeodg a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Am mai trimis

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru THeodg):

Nu, nu l-am primit.Dar ti-am trimis si eu o felicitare de aia si ti-am zis ca-s din Iasi...ce mi-ai scris in celalalt?

| Subsemnatul123 explică (pentru IoanaRoman09):

Incerci sa dai de baiatul care tine la tine si-i fara interes?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Ceva de genul...bine nu as spune chiar ca incerc sa dau pentru ca nu merge asa treaba...cand o sa fie, o sa fie

| Subsemnatul123 explică (pentru IoanaRoman09):

Daca nu faci ceva in legatura cu asta, nu cred c-o sa fie deloc.

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Pai ce sa fac? Doar nu decid eu cand ma indragostesc

| Subsemnatul123 explică (pentru IoanaRoman09):

Te bagi si tu in seama cu aia de iti plac. Daca vezi ca nu vrea, nu-ti mai bati capul. Doar nu esti si tu genul ala de fata infumurata care desi ii place de cineva, asteapta doar sa fie bagata in seama.

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu-mi bat capul cu asta acum.
1-nu-mi place de nimeni
2-pentru mine cariera e pe primul loc

| Nemesyssp a răspuns:

Pai dacă nu are bani si e s urat și nici mașina de ce dracu sa mai profiți?rolling on the floor