| anonimul a întrebat:

V-ati gandit cum ar fi fost viata voastra daca v-ati fi nascut de sex opus?
sau cum ati fi aratat
cat de mari/mare ar fi fost...(pantofii si adidasii, la ce va gandeatilaughing )
Astept rasp...

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aş putea să o fac mereu pe victima şi dobitocii de bărbaţi să mă creadă (din păcate misogini ca mine sunt puţini).
Aş munci mai puţin, aş ieşi mai repede la pensie, aş trăi mai mult.
E minunat să fii femeie. Singura chestie aiurea e că trebuie' să suporţi ciclul menstrual o dată pe lună vreo 30 de ani. Dar oricum trăieşti 75 minim aşa că-i ok.

| FaiThLeSS a răspuns:

Eu pe fiecare luna ma gandesc ca ar fi fost mai bine sa fiu baiat laughing

Macar o data pe lunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa laughingrolling on the floor

| CatMeadow a răspuns:

Wow1 ce tare ar fi1 atunci n-ar mai fi curvari si pesti care sa ma fluiere pe stradalaughing as putea sa urlu la altu in ureche bahhh! fara sa ma simt ciudat. m-as pisa in toate gardurilelaughing si sicer m-as masura si eulaughinglaughing acum va inteleg de ce o faceti. domnu cu voi!happy amin. thansk God, im a woman!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu ma gandesc si mi se pare foarte amuzant:cum as fi reactionat daca? cum as fi gandit? de aceea ajung sa fac treburile cu mai multa ingaduinta fata de celalalt sex si cu mai mult respect pentru sexul meu.laughing Alteori ma port, mai in gluma -mai in serios, de parca as fi trecut deja granita. E interesant si plin de umor sa privesti aspectul asta.

| robu a răspuns:

Imi pare ca viata de baiat e mai usoara tot deuna am vrut si vriau sa fiu macar o zi baiat