| BybyBlondina a întrebat:

Ce e viata? Astept parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| aneta a răspuns:

Viata. e ceva frumos care ne-a fost dat fiecaruia.Am primit-o fiecare gratis si nimeni nu ar avea dreptul sa ne-o ia. E foarte frumoasa, daca stim sa ne-o traim.

8 răspunsuri:
| dot a răspuns:

Uita'te la serialu' "dead like me"
big grin

| RUMBURAK a răspuns:

Un examen. O lupta.

| PotHed a răspuns:

Viata... este cel mai de pret lucru primit de la Dumnezeu. fie ea usoara de cele mai multe ori greahee hee mergem mai departe pentru ca sti. viata nu are farmec daca nu ai trecut peste o perioada mai grea happy :p

| Deddu a răspuns:

Viatahappy e cel mai frumos lucru care ne-a fost daruithappy

| Angel_4453 a răspuns:

Dupa mine.viata este o scena iar noi suntem actorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta vedem si singuri.moartea ce este sa stiu as vrea.

| asdfrety a răspuns:

Viata este un roman.Noi putem sa ne-o facem cum vrem dar cu ajutorul lui Dumnezeu.Asta e parerea mea. Pup!