| Bianca_4346 a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de vreun profesor sau profesoara de la scoala voastra? sau liceu

Răspuns Câştigător
| Alex >D a răspuns:

Fiti atenti faza... cand eram a 8-a.
Venise o profesoara noua de romana, din cauza ca vechiul meu profesor a murit sad. Ea era fata directoarei.Si... la sfarsitul anului am facut banchet. Bineinteles. a fost si ea invitata ( avea 24 de ani si eu aproape 16 ). Aveam cam 1, 60, slabuta, dar arata ca o papusa. La ore majoritatea baietilor turbau... eh si cand noi cei din clasa stateam pe acolo. o vad ca vine... se aseaza la o masa... si ma duc eu ca Don Juan si o invit la dans. M-am dus. am pus o melodie ( Midnight Blues - Gary Moore ) si o luai la dans laughing) doamne nu o sa uit niciodata faza astea. ea fiind mica .eu aveam 1, 81 ma cam deranja laughing) mi-era frica sa nu o calc laughing dar la sfarsit... i-am zis sa merge undeva sa mai vorbim ( de scoala se gandea ea ). am plecat de la acel local la o cafenea selecta de vis-a-vis unde era o "promotie ". fiecare cuplu care sosea primea o sticla de JB parca. si iata-ne si cu sticla de wiskey laughing. Imi aduca aminte ca am stat vreo 2 ore. nu mai aveam nici complimente sa ii fac ( le epuizasem pe toate laughing ) si intr-un tarziu am decis sa plecam. dupa ce s-a termiant banchetul pe la 3 dimineata m-am dus la ea. am respirat adunc de vreo 3 ori si am sarutat-o. Dupa aia nu am mai vorbit nimic si in urmatoarele 5 sec am plecat acasa. Dupa aia... a plecat in vacanta cu maica-sa in Grecia. si nu am mai vorbit decat ocazional dar a fost tare rau laughing

Dan

33 răspunsuri:
| cristi122 a răspuns:

Q2e