| Catalion a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de vreo profesoara de-a voastra?

15 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Indragostit, nu.

Dar mai zic de cate un prof : " Vai ce bun e profu, ce i-as face big grin laughing "

| CevaNormal a răspuns:

Nu, dar am avut o profesoare de dr. penal, care...mmmmmmmm...ma duceam cu placere la orele sale naspa happy, era bunicica big grin

| SweetCandy a răspuns:

De indragostit asa in adevaratul sens al cuvantului nu dar imi palcea mult de un profesor mai ales ca sa imbraca mereu la costum:Xlove struckX:...rolling on the floor intre timp mi-a trecutlaughing

| viatadecacatt a răspuns:

In cazul meu de profesor.
NU! N-ai sanse mai bine indragosteste-te de cineva de varsta si de rangul taulaughing

| georgiana a răspuns:

Dar de gardianul scolii? :X are ochii albastrii si genele mari. uhhh laughing

| daniDeeDee a răspuns:

I'm in love with my teacher.winking

| Catalion explică:

Interesant. Ma mir ca numai fete au raspuns ( apropo eu sunt baiat si m-am indragostit de o profesoara super ).

Răspuns utilizator avertizat
| Butsilee a răspuns:

Hopathinking

| GoSsip GiRl a răspuns:

Pentru mine este (profesor)dar nu.Nu mam intragostit de un profesor pana acum.
Dar o prietena de-a mea da laughing de un profesor de un orthopedagog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.in cazul meu profesor:X:Xsper sa imi treaca

| ionutza_6253 a răspuns:

Mie mi-a placut de laborant. e tanar si arata bine... dar mi-a trecut

| danutza09bz a răspuns:

Am o colega la scoala care s-a indragostit de profu de sport.(arata bine. :-> )
dar nah omu' e insurat. si cred ca fetei nici acum nu i-a trecut "indragosteala"batting eyelashes

| lexandra a răspuns:

DA! La mine insa a fost doar o curiozitate care s-a sfarsit in durere si regret, cred ca din partea lui mai mult, el fiind de o varsta mult mai inaintata si avand speranta unui viitor impreuna cu mine (pe scurt, o fost nasoala faza straight face)

Eu una zic din experienta proprie...sa nu cumva sa-ti bagi nasul unde nu-ti fierbe oala happy.