| TheGirlWithGlasses a întrebat:

ORACOL
Ai fost indragostit(ă) vreodata de un profesor?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Încă sunt...

| AFR81 a răspuns:

Putini sunt elevii care nu au experimentat asta.

| T0T a răspuns:

Nu cred că pot să zic îndrăgostit, însă îmi plăcea în anumite sensuri. Prima dată am fost în generală de profesoara de română, asta până când a cam luat-o razna cu temele. După s-a întâmplat de abia la universitate, în al doilea semestru din primul an. Îmi plăcea profesoara de analiză care era o femeie extrem de inteligentă și arăta destul de bine. Îmi părea frustrată ea așa dar nu știu ce probleme avea ca să o judec acum. Însă ce e drept, m-a lăudat de 2 ori în ziua examenului și m-am simțit extrem de bine.

| J0B0MAT a răspuns:

Dwa,de mai mulţi. Bine, unul semăna tare mult cu Jon Snow, so...

| Caro34 a răspuns:

Da, de mai multe ori si a fost minunat!

| Lzehxo a răspuns:

Nu, dar unii profesori au o infatisare atragatoare.

| Caty68 a răspuns:

Da,a fost superb.

| SunsetAway a răspuns:

Da. E perfect normal. Logic, dpdv platonic.

| Criss1074 a răspuns:

Da,o data, dar nu chiar îndrăgostită, pur si simplu imi plăcea, era sexi