| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost indragostit de un profesor/profesoara din liceu sau v-ati gandit sa faceti sex cu el/ea?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au fost 2 blonde zemoase cu totul inclus, pacat ca n.am avut noroc cum au prins altii de ajung in puscarie (infractoarele)

| Violleta2022 a răspuns:

Indragostita da, sex nu!

| Mosotti a răspuns:

Nu s-a intamplat, si f bine ca nu s-a intamplat asta. Ca daca ne-am fi placut reciproc si zicea ca nu poate ca e profa mea, i-as fi zis "pai atractia nu stie ca esti profa, deci merge", si ar fi facut-o, si nu stim ce iesea daca s-ar fi aflat.

Dar niste oameni destepti fac sa NU se afle, si nu s-ar alfa.

| Sofer a răspuns:

Îndrăgostit nu. Doar voiam sa fac sex cu profesoara de biologie și engleza.

| NotNamed a răspuns:

Îndrăgostit nu. Dar aveam fantezi cu doamna profesor de biologie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îndrăgostit nu! Dar le as fi pompat pe unele.

| Cristian84 a răspuns:

O da de profa de fizica mama ce bunaciune era in primul an al ei de job

| anonim847483 a răspuns:

Nu. doamne fereste tu nu ai ce face de pui intrebari de genu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim847483):

E un forum public si pot sa pun ce intrebari vreau eu inclusiv tu.

| Cupidonul69 a răspuns:

Oricum am facut sex in cancelarie cu domul de religie.

| CatalinCodru a răspuns:

Da, ma gandeam des la sex cu o profesoara, regret si pana in ziua de astazi, ca nu am facut nimic cu ea la banchetul de final de an din clasa a12-a, cand a baut si ea bine, iar pe parcursul liceului imi facea ochi dulci. Ea avand 32 de ani, iar sotul ei era plecat in strainatate