| gabyela a întrebat:

V-ati intalnit vreodata cu persoane care le-ati cunoscut virtual? daca da, ce parere v-ati facut? de ce intamplari placute/amuzante sau mai putin placute ati avut parte happy? credeti ca atunci cand te intalnesti cu o persoana pe care ai cunoscut-o virtual iti asumi si unele riscuri? si unde credeti ca ar fi cel mai bine sa te inalnesti? niste zone mai populate...big grin

6 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Niciodata, ma streseaza ideea de a ma intalni cu un om despre care nu stiu decat ce vrea el sa-mi spuna.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@drAn3- Iti dai seama desigur, ca n-o sa-mi justific alegerile in fata ta, nu?

| Tiberius a răspuns:

Am intalnit eu pe una din Bucuresti. Era foarte naspa si plictisitoare in realitate.Si personalitatea unei papusi de plastic

| illegalb0y a răspuns:

Eu iti recomand sa iesi in oras si sa agati tipi...nu sa ii gasesti pe net.ca nu se stie peste cine daiwinking

| drAn3 a răspuns:

Omg sorina, ce basina de raspuns ai dat happy
si daca-ntalnesti pe cineva din prima in real life si mergeti undeva sa vorbiti sa zicem, oare e altfel? tot una e, afli despre acea persoana exact ce are ea chef sa-ti spuna.

tu cumva dai un control data scan si aduni informatii inainte sa vb personal cu respectiva persoana, sau cum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am intalnit cu un baiat iar acum este iubitu meu, incearca nu ai ce pierde poate fi persoana pe care o cauti, riscuri nu sunt dar daca nu e ceea ce vrei u ai putea fi dezamagita