| lollopop a întrebat:

V-ati intrebat vreodata de ce iubitul vostru v-a ales pe voi si nu pe alta din atatea fete?
V-ati gandit vreodata de ce? Ce aveti voi mai special?
Vreau parerile voastrehappy

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Unele lucruri nu au raspuns!

Pur si simplu a existat atractie! Poate si Cupidon prin preajmahee hee

| Hmmmm a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la asta.
unele lucruri nu au o explicatie. pur si simplu se intampla deoarece trebuie sa se intample.ma iubeste si ma vrea, deoarece ma iubeste.probabil nici el nu poate sa isi explice de ce simte asta tohmai pentru mine. pur si simplu ma iubeste si e mult mai simplu sa iau lucrurile asa cum sunt, ca pe un fapt, fara sa ma intreb oare de ce m-a ales tohmai pe mine.

| soricica a răspuns:

Nu m-am intrebat niciodata, dar discutand intr-o zi cu el am ajuns la subiectul asta si el mi-a raspuns fara sa intreb.
Nu ca il laud, dar asa este. El e genu de baiat dupa care fetele alearga, iar el le ignora. Noi ne-am cunoscut intr-o seara si el venise la mine, iar eu il ignoram, nu stiu de ce dar lui i-a placut asta. In discutia de care ziceam mai sus, el mi-a zis ca nu sunt ca celelalte fete, ca sunt cu capul pe umeri in ciuda varstei [17tongue acum, 15 atuncibig grin] si ca i-am inspirat o oarecare atractie.
Si dupa 2 ani are aceeasi parere despre minehee hee

| MindExplode a răspuns:

Buna:M-am gindit la asta dar nu am gasit un raspuns pentru ca iubirea nu poti sa o explici, deci cred ca am ceva calitati care ii plac lui si care nu au alte fete... oamenii sunt diferiti...

| Deea_1734 a răspuns:

Deoarece sunt o fata simpla si nu sunt o bagacioasa imi stiu locul si cred ca fiecare persoana are ceva special, asta nu se explica, cind dragostea vine vezi numai partile bune la persoana iubitawinking

| `KiddO` a răspuns:

Pai tu de ce l-ai ales pe el?! Motivul e acelasi.

| Denisaa a răspuns:

Eu l-am intrebat pe elhee hee
A zis ca nu conteaza celelalte fete, el pe mine ma iubeste.
Si cu asta m-a lamuritlove struck
happy

| UniqueThug a răspuns:

Prietena mea mi-a zis ca a simtit ceva special pentru mine atunci cand m-a vazut prima oara, si desi nu sunt primul ei prieten sunt primul pentru care a simtit acel "ceva". Dragoste la prima vedere :X