| andrei_9142 a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa urinati pe iubita/iubitul vostru? Ati facut-o vreodata? Daca da, pe ce zone? Care va excita mai mult?

25 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Ceea ce spui tu este absurd dragul meu, parerea mea este ca te uiti la multe filme de acest gen si de prea mult bine nu stii ce sa mai faci.

| Sara a răspuns:

Andreii laughing cati ani ai?laughing ce s cu intrebare astea la tine? te framanta multe. nu fac urinoterapie si nici nu ma gandesc. nu te mira dar asa se cheama sa folosesti urina in timpul cont sexuale si a relatiilor,.

regis
| regis a răspuns:

Nu, nu m-am gandit niciodata pentru ca nu am aceasta fantezie. Daca si partenera ta este de acord nu vad nicio problema, iar zonele trebuie sa vi le alegeti dupa bunul plac. Daca partenera nu e de acord, neaparat trebuie sa ramana la nivelul de fantezie.
Nu-i lua in seama pe toti frustratii, la voi in dormitor voi faceti legea.

regis
| regis a răspuns:

Da, sunt intr-adevar tip si undeva tot ma duce capul asta; totusi oricat m-as gandi nu gasesc nimic interesant in a combina sexul cu urina, ba dimpotriva. Daca tu gasesti in asta ceva interesant foarte bine, nu iti ramane decat sa iti gasesti o partenera cu aceleasi inclinatii si sa va puneti in aplicare toate fanteziile.
Si nu ai de ce sa te rusinezi sau sa iti faci probleme, fiecare are fanteziile lui si oricat li s-ar parea altora de ciudate sunt perfect normale. Crede-ma, ai fi uimit sa stii ce fantezii pot avea chiar si cei care fac pe moralistii aici.

| andreutz a răspuns:

Nu, NU m-am gandit...si implicit NU, nu am facut-o big grin nu sunt chiar asa de fantezist happy

| otypa a răspuns:

Nu nu am facut-o...si inca ceva::: pe mine asa ceva nu m-ar excita.ci doar mi-ar lua tot cheful de a nu mai face sex cu printul asta al meu...

carla
| carla a răspuns:

Andrei.iti lipseste o bila... daca faci asta, dupa ce ca este scarbos mai este si neigienic I don't want to see

| mikiscence a răspuns:

Nu. dar dimineata la prima ora asa ce mi-e lene sa ma deplasez pana la baie...si asa urinez pe el...si el se trezeste multumit... e un semn de dragoste...de cate ori nu ai zis in viata ta...ma pis pe tine! e o dovada de dragostelaughing laughing laughing

| kh1ss a răspuns:

Jesus... e scarbos...

| N538961518 a răspuns:

Esti din Misa mai guru? astea sunt intrebari de om normal? laughing

| wizard_cristi a răspuns:

Exceptand raspunsurile pudibonde dinainte, fanteziile uro sunt destul de raspandite. Excitarea poate avea legatura cu zona sau doar cu ideea de urinare. Acum, inainte de a cere asa ceva partenerei, esti sigur ca tu ai accepta ca ea sa faca acelasi lucru?

| andrei_9142 explică:

Mai, stati un pic ca nu se pune asa problema! Nu urinezi in timp ce faci, inainte cumva. E ciudata treaba, dar e interesanta si foarte atragatoare ca idee daca stai sa te gandesti. Multumesc Regis, cred ca esti tip si te si duce capul.

| andrei_9142 explică:

Clar Regis!

Spre curiozitatea voastra, am 23 de ani, o viata sexuala foarte frumoasa si m-am gandit ca ar fi interesant de vazut ce idei preconcepute mai au fratii mei romani, atata tot. Sincer, gasesc foarte amuzant sa pun niste intrebari normale si sa primesc niste aberatii mai putin normale happy
Referitor la treaba cu urinatul pe persoana iubita, din punctul meu de vedere este o chestie superba doar ca trebuie sa fie multa iubire la mijloc si fantezii comune sa zic asa. De aceea vroiam sa aflu cine/ce/cum a facut asta si in ce circumstante. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suntem in jungla sa ne marcam teritoriul. Nu am urinat niciodata pe nimeni decat pe mine cand eram bebe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut asta in filme XXX! Crede-ma ca poti face sex cum vrei si sa ai fantezii mai grozave decat asta. surprise Dar cand faci dragoste cu iubita ta si o mangai, o saruti... nu cred ca apoi iti vine sa urinezi pe ea. I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut ca voi face pipi pe mine cand am citit intrebarea...in nici un caz pe logodnicul meu...asta e prea de totlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si prietenul meu am incercat si e chiar fain, tare excitant sa urinam unul pe celalalt...nu iti imagina ca o facem zilnic sau de fiecare data cand vrem sa mergem la baie, dar din cand in cand merita "efortul"...
eu in schimb am alta preocupare acum.prietenul meu vrea sa urineze in mine si nu prea as vrea, adica totusi sunt toxine eliminate in urina si nu gasesc informatii despre asta.ai incercat asa ceva? cum a fost? au fost urmari dupa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer as incerca, la dus, ne facem fantezia, apoi ne spalam unul pe celalalt, daca e scarbos si neplacut, dam totul uitarii, daca e fain, o sa repetam experienta... insa e foarte greu sa te acomodezi cu ideea, mai ales fata fiind :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci daca ai cu cine. Daca iubita ta este la fel de deschisa ca si tine ar fi minunat. E foarte important sa ai o persoana care sa inteleaga si cu care sa-ti implinesti fanteziile. Ajuta enorm la sanatatea psihica a cuplului. Nu-i asculta pe ignorantii de mai sus. Iar daca ai dubii ca ar fi un obicei nesanatos informeaza-te ori pe net ori pe la librarii si ai sa ramai surprins de efectele benefice ale urnei. Pace si iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei, nu ii baga in seama pe toti idiotii, daca asta este o fantezie de a ta si vrei sa ti-o indeplinesti, da-i drumul, nu este nimic anormal in a iti satisface curiozitatiile si fanteziile sexuale! thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna intrebarea andrei, nu lua in seama tot ce au spus cei de sus asta da dovada ca u si iubita ta sunteti un cuplu OPEN MIND si este un lucru foarte bun... o viata ai si trebuie traita dc astea sunt fanteziile tale indeplineste le, nu am incercat asta pana acum dar urmeaza am vb cu iubitul meu despre asta si mi se pare super ok, sincer de abia astept, ma bucur sa vad ca mai exista si persoane OPEN MIND...HAVE FUN!

| Anonimboy111 a răspuns:

Da si chiar as vrea sa incerc mi se pare foarte excitant. Eu am bea urna iubetei mele cand ii fac oral plus ca e si cald ca un ceai. Si eu as face in gura ei daca ea vrea dar i i bag pe toata ca sa ii se duca urina pe gat. Toti avem fantezii si e normal

| Francezu12345 a răspuns:

Da și ași vrea

| zapacitulll a răspuns:

Am incercat-o la nivel maxim. Aveam o fantezie destul de puternica privind acest lucru. La mine fantezia consta in a-i bea urina direct de la sursa. Pentru mine a fost al naibii de excitant si am zis ca o mai fac. Pentru multi e scarbos sau neigienic. Depinde de psihic cu privire la scarba, iar cu privire la igiena...mainile de pe bani sau telefon sunt mult mai "neigienice". In trecut se faceau tratamente cu urina. Ideea e sa fii deschis cu partenerul si sa faci tot ceea ce-ti doresti. Nu e ceva rusinos, daca intre voi exista iubire.