| Barajag a întrebat:

Ati facut vreodata persoanei iubite streptease?laughing.hee hee

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Nulaughing. Ar trebuii sa pun o bara prin casa sa aiba unde face streapteaselaughing

12 răspunsuri:
| Barajag explică:

@nebundupatine:ete frate mai greseste omulhee hee...imi cer scuzebig grin

| Cryssy a răspuns:

Nu. Daca era il puneam sa faca pentru minehee hee. E o idee si asta... Hmm. day dreaming

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Imi dai idei laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Da

| liliana83 a răspuns:

Nu, nu am facut niciodata. asa cateodata mai dansez prin casa da cu el impreuna. nu stiu daca e nevoie. fac destul striptis in pat. trebuie sa ai experienza pentru strepteas, decat sa ma fac de cacao mai bine ...stiu eu cum il seduc.

| Liada a răspuns:

Nu... dar stiu ca vrea...si poate-i fac o surpriza la aniversare laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Da, am facut pana mi-a smuls parul de pe spate si din burta mea a facut sac de box.

| pysi a răspuns:

Neka... dar as da ori4e numai sa il vad...

| stefytm a răspuns:

Inca nu! poate ma vei surprinde tu odata cu un strepteasebig grin! ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar daca tu spui ca as putea sa-l surprind.....nu sunt sigura de semn...-/+?
ocmai vorbeam mai devreme despre chef de joaca, asa ca ...de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma surprinda, nuuuu...eu ma ascund bine cand fac strepteaserolling on the floor

| mariuss a răspuns:

laughing) pentru mine a facut o fata sa cevatonguetongue

la cerere .cu bani la sutien alea, aleawinking