| dEutSa_8892 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa declaratie de dragoste pe care ati facut-o vreodata persoanei iubite?happy

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Stii, nu toti ingerii l-au parasit pe Dumnezeu pentru a stapani lumea, unul dintre ei la parasit pentru a fi alaturi de tine, poate ca ochii mei nu au luminat indeajuns zarea ta, poate ca zimbetul meu senin, nu a inseninat indeajuns fata ta, poate ca am fost un strop din roua diminetii, ce a cazut in fantana vietii tale, poate ca am fost doar o stea, in inaltul cerului inimii tale, dar cu siguranta sa stii ca Te iubesc si TE voi iubi mereu dragul meu.

8 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Te iubesc, spus din tot sufletul!:X

| want2bMajestic a răspuns:

Cand se simtea singura sau era suparata ii trimiteam cate un mesaj de cate 10 sms cu o declaratie d dragoste dupa care ma suna inapoi si era asa d happy incat imi cerea sa ne intalnim

| moonY a răspuns:

"te iubesc, du'te dracu'!"

| cotzobel a răspuns:

Eu l.am cunoscut pe prietenul meu chiar de ziua mea.si mereu ii spun ca..."este cadoul pe care Dumnezeu mi l. a oferit":X

| Lorenada a răspuns:

Tu esti ochii cu care vad, aerul cu care respir, inima cu care simt si iubesc.

| AllenTJ a răspuns:

Esti mai frumoasa decat ultimul rasarit de soare in aceasta viata efemera, si te iubesc cat pentru 10 generatii de acum in colo! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pezie de dragoste, pe la 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
" Tu ești universul meu iar persoana ta mă împlinește ca femeie, te iubesc!"
Pa, pa.