| angelinthedark a întrebat:

A-ti plans vreodata in fata persoanei iubite? Daca da, ce atitudine a avut persoana iubita, cand v-a vazut plangand?

Răspuns Câştigător
| viki1212 a răspuns:

Da am plans in fata iubitului meu, m-a luat in brate si mi-a spus ca nu vrea sa ma mai vada plangand niciodata si mi-a mai spus ca sunt o scumpa atunci cand plang. Dar si el a plans in fata mea tongue. Am plans amandoi ca niste prostuti pentru ca el trebuia sa plece in delegatie o luna de zile si nefiind niciodata despartiti, urma sa ne fie foarte greu unul fara celalalt. Insa am trecut si peste asta.

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu am plans dar am avut iubiti care au planshee hee Ce puteam sa fac? L-am linistit sil-am strans la pieptbig grin

| Bacemi a răspuns:

Nu am facut asta. Nu am plans in fata persoanei iubite. Pentru ca atunci cand eram cu ea mereu ma facea sa fiu vesel, indiferent cat de trist sau suparat eram atunci cand ne intalneam.

nony
| nony a răspuns:

Nu suport persoanele plangacioase. Dau dovada de lipsa de tarie sufleteasca, caracter etc.Am plans de bucurie, am plans de nervi... dar niciodata din dragoste. Daca exista lacrimi intr-o relatie, aia nu este dragoste.Zambete si fericire, cateodata unele boturi enorme, dar atat.Restul e CanCan.

| Arthur a răspuns:

Da am plans, cand am ajutat-o sa toace ceapa. Cand a vazut ca plang mi-a mai adus vreo doua ca sa fiu bine antrenat pe viitor.

| madalicious a răspuns:

Da. Insa era si mama langa mine. Si nu a avut nicio reactie. Ii era rusine sa ma ia in brate in fata mamei. Asa ca a aflat de la mama ce am patit.

| User a răspuns:

Nu. ultima oara cand am plans a fost cand m-am vaccinat, in clasa intai.

| tarziu a răspuns:

Am plans. Pentru cei care se cred tari in freza, va zic: nu inseamna ca esti mai putin barbat daca plangi in fata persoanei pe care o iubesti(a fost doar o data, a doua oara nu'i mai dau satisfactia). Reactia ei? se uita ca o... nici nu are sens sa spun nume de animale la ora asta

| xibalba a răspuns:

Am plans si m`a luat in brate. A fost un moment foarte emotionant.

| daii a răspuns:

Da.am plans de mai multe ori(lucruri marunte), dar odata.ne-am certat tare de tot din cauza unor colegi de liceu de ai lui.si i-am zis sa ma lase in pace, sa nu ma mai caute, sa-mi dea ig. pe mess.si cate si mai cate nu i-am mai spus. Dar el, nu a facut nimic din toate astea, ba chiar imi zicea ca el nu o sa faca asa, iar daca eu chiar vreau.sa o fac! A stat langa mine tot timpul, ba chiar m-a enervat.ca eu eram asa de suparata si el nu ma lasa.Eu vroiam sa ma lase odata, ca mai mult rau imi face, dar el nu si nu. In fine, acum ma gandesc, cum am putut sa ii zic toate acele lucruri si stiu sigur ca nu i-au picat bine si ca el nu era vinovat cu nimic, dar noh.omu' la suparare zice multe(pacat ca nu ne putem abtine cateodata)laughingbig grin.
Si, sincer. mi-a placut ca a stat langa minebig grin.macar am vazut ca ii pasa:X:X

by daiiwinking

| yellowalien a răspuns:

Da, o singura data(acum vreo 3 ani, la prima mea relatie), in seara in care ne-am despartit brusc dupa ce o luna intreaga au fost toate bune si frumoase.

| daniDeeDee a răspuns:

Am plans amandoi.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Se uita ciudat la mine, si cred ca se simtea vinovathee hee. cryingcrying

Răspuns utilizator avertizat
| @@ a răspuns:

Da am plans...
si el statea laughing
mda
cam atat
nemernic

| Aries90 a răspuns:

Da, am plans. Mereu ma lua in bratse si incerca sa ma consoleze. Nu prea reusea, dar era foarte dragut incercand. laughing

| Stefff a răspuns:

M-a sunat odata cand ma certasem cu mama si langeam. i-am raspuns, m-a intrebat de ce plang, i-am explicat cum sta treaba si mi-a zis ca sunt dulce cand plang.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am plans de fericire! M-a intrebat ce am.Si i-am spus: plang pentru ca ma simt atat de norocoasa ca sunt cu tine! M-a sarutat si m-a strans la piept! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n`am plans in fata persoanei iubite, sunt o persoana destul de puternica si plang destul de rar, in schimb (shock!) a plans fostul meu prieten in fata mea...nu sunt atat de sensibila de fel si mi-a lasat o impresie proasta, mi se pare foarte aiurea ca un baiat sa planga doar pentru ca nu vrei sa continui relatia, ce pampalaaaaaauuu`!cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput si ea sa planga.asa ca eu nu mai plang de mult.as vrea dar nu mai pot.

| iulia_6953 a răspuns:

Da am plans si a fost alaturi de mine nu mi a ras in fata