| monicaaa17 a întrebat:

Va considerati buni la pat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai mare performanta a fost de 45min media generala fiind 15 - 20 min imi fac treaba ca la carte

| Motivation2020 a răspuns:

Suntem jalnici, egoisti si nu acordam deloc atentie partenerei, ne ar trebui niste cursuri. Da incercam sa devenim cat de cat mai buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având in vedere că n-am făcut sex, nu știu ce să spun. Ăștia de se lauda, sunt sigur că-s cei mai praf de fapt.
Probabil sunt bun in funcție de tipa, cred că contează mai mult potrivirea sexuală/romantica, care vine din ambele părți.

| Mmcosmin a răspuns:

Aprecierile ar trebui sa vina din partea cealalta, de la partenera.