| RemusssX5 a întrebat:

Vă întreb ceva puțin jeenant pentru mine, dar sunt îngrijorat. Când ejaculez, elimin foarte multă spermă, în sensul că ejaculez o cantitate foarte multă de lichid seminal și durează destul de mult până ce *mă golesc* complet, peste 30 de secunde...La nivel corporal, nu mă doare sau mă incomodează, e ok ca și senzație dar nu știu dacă e în regulă, având în vedere că toți prietenii cu care am vorbit chestia asta au spus că sigur e vorrba de o anomalie, o afecțiune ceva, ei ejaculând doar câteva secunde. Oare e ceva grav? Menționez că nu am probleme cu sănătatea, eu fiind sportiv de performanță încă de mic copil (înot). Oare ar trebui să mă prezint la doctor sau sunt eu ipohondru?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, esti un baiat normal. Nu te mai lua dupa toti baietii care re sfatuiesc tot felul de nebunii.

| QuizzyFuN a răspuns:

Ar trebuii sa fii fericit ca spermezi mult laughing nu trebuie sa te sperii