| AnotherSimplePerson a întrebat:

Va mai aduceti aminte de prima iubire?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da a fost acum multi ani in urma

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca este cineva care a uitat-o! Indiferent cati ani are acum!

| AnonimA a răspuns:

Dahee hee

nu poti sa uiti prima iubire:p

| AliceHappyGirl a răspuns:

Chiar daca au trecut 4 ani, tot imi mai aduc aminte! Zi de zi! Este imposibil sa o uit! A fost cea mai frumoasa perioada din viata mea!

Imi pare rau ca la inceputul acestui an nu m-am impacat cu el cand mi-a spus...imi era iar teama de suferinta sad

Iar acum nu se mai poate sa fim impreuna sad

O parte din mine tot mai spera ca va mai fi ce a fost candva si ca vom fi iar NOI DOI love struck

Timpul va decide...happy

| Crisstina a răspuns:

Da. imi voi aduce mereu aminte. Astfel de clipe nu se uita niciodata!

| Emma a răspuns:

Da.ink suntem impreuna:X

| MMadalina a răspuns:

Eu acum traiesc prima iubire...

Si nu cred ca o voi uitawinking practic e cel mai frumos sentiment pe care il poate avea o persoana:X:X

| ßέßέ a răspuns:

Da, o mare dezamagire! sad Soarta!

| deutza a răspuns:

Da, inca o traiescbig grin

| CrySsa_4535 a răspuns:

Se zice ca prima iubire nu se uita niciodata...

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da.desi a trecut mult timp inca suntem impreuna...

| eu_1628 a răspuns:

Da.in fiecare zi.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a aduc aminte caci nici n-am uitato si nu cred ca o vai uita-o o data. pu ca acum o traiesc fara el viata mea ar fi fost imposibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa. Crezi ca se uita asa usor daca de fiecare data cand il vedeai la poarta scolii dadeai cu capu' in stalpul ala nenorocit?

| Cirstina a răspuns:

Ce intrebare mai e si astalaughing. Normal ca da!

| dede_8838 a răspuns:

Da normal...si cred ca nici nu am sa o uit.chiar daca el nu ma aprecia.asta e