| Melissa_4345 a întrebat:

Va masturbati zilnic? eu daaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faci o mare prostie, fiindca este un abuz pe care il vei regreta la maturitate. Nici un adolescent normal n-o face atat de des, stiute fiind problemele provocate de excesul de masturbare.

9 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Ce vrei sa demonstrezi cu intrebarile postate? Ca ce? Ti se pare atat de educativ? Ar conta de cate ori se masturbeaza x pentru tine? Urat!

| Debb a răspuns:

Ma doare pe mine undeva!

| anaid a răspuns:

:-o :-o :-o :-o fac o mare prostie parintii care isi lasa copii sa navigheze pe net la varste asa fragedestraight face
atat am avut de spus :-)

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Oh god, pe bune? chiar asa?:O
Eh uite ca eu am 14 ani si nu fac asa ceva.sunt mai demodata ce sa fac. rolling eyes apropo. tu cati ani ai? 10? in poza cam de atat pari.anyway laughing banuiesc ca parintii tai se vor astepta si de la un copil din partea ta in curand daca de pe acum incepi cu prostiile astea.winking. dar, banuiesc ca nici macar nu prea dau importanta avand in vedere ca pe tine te-au cam scapat din maini.si chiar rau de tot.

| Sandy_2698 a răspuns:

Esti pur si simplu proastsa.

| xoxo131 a răspuns:

Tu gandesti inainte sa tastezi?

| ZeRRo a răspuns:

Cauti partener? cata un dildo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti aia de avatar... vezi de paupusile tale, tu de abia iti stergi nasu si te masurbezi?

| unknown_9171 a răspuns:

Bine. bravo tie... [ce copii plictisiti si obsedati] Viata e plictisitoare asa e?