| fixy a întrebat:

Va plac baetii cu buzele mari

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu va suparati, serviti si domni? laughing) E un travestit pe aici in cartier care cred ca te-ar indragi...

| lolly a răspuns:

Nu. parca are buza cat o oala. laughing

| Азбука a răspuns:

Buzele taleee, doua sarmaleee laughing

| oCiudata a răspuns:

Buna,mie,personal da imi plac baietii aceia cu buzele mari pentru ca atunci cand ii saruti ai asa o surpirza placuta:*

| Lollipopy a răspuns:

Da ne plac baetii cu buzele mari

| LallyLala a răspuns:

Nu, ne plac aia cu p''a mare.Oh haide! Ce intrebari ai in tine...gaseste ceva mai inteligent.

| baby_6195 a răspuns:

Da. Si daca-mi place si cum arata mereu imi imaginez cum ar fi sa ii sarut:X imi plac buzele mari

| Catherine a răspuns:

Dasmugblushing...dar si restul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal, da, dar sa nu o intreaca pe Zavoranca laughing AA, si moi!

| RedEyedBoy a răspuns:

Nop

| Americanull2321 a răspuns:

Va dau eu un nr de telefon a unui baiiat cu buze mari:0737381192