| euAdelina a întrebat:

Credeti ca buzele mari sunt frumoase? Baietilor le plac buzele mari? Adica am buzele mari si nu stiu uni imi zic ca sunt frumoase.

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna
Raspunsul este, categoric ca DA!
Majoritatea baietilor pun pret pe aspect, buzele pline sunt cu mult mai apreciate, dar nu este totul... un barbat adevarat cauta inati calitatile interioare.
Celuia care ii este tinta numai o aventura, schimba fetele ca pe sosete. Ai grija! happy

Funda?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baietilor le plac orice, numai sa mai faca inca o cucerire... big grin
Cu timpul insa ajung sa se multumeasca cu orice, numai sa fie... tongue

| Simpatic a răspuns:

Buzele mari sunt pentru pitipoance, daca ai buze mari naturale este ceva placut!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da sunt frumoase. Tu esti in poză? Ce varsta ai?

| Clorox a răspuns:

Daca ai buzele intr-un fel inseamna ca sunt perfecte, nu ai nevoie de buze mai mari sau mai mici, lasa-le asa, e ok sa le si schimbi!
Eu nu am preferinte!

| WaterDrop a răspuns:

Glumesti? Cui nu`i place sa simta o ventuza umeda pe piele?!

| Lorennn a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei, daca tu ai buzele mari te-ai putea considera norocoasa multe fete recurg la operati estetice pentru a avea si baietii nu stiu daca pun acest aspect pe primul loc insa cu siguranta il observa.

Răspuns utilizator avertizat
| XeniaYael23 a răspuns:

Si acum vrei sa ti spunem si noi ca esti frumoasa? rolling on the floor)

| Ioyo a răspuns:

Depinde de gustul fiecarui baiat, unora le place altora nu, depinde ce cauta un baiat la o fata.Conteaza si ce este pe dinauntru nu doar pe dinafara.Un baiat de calitate cauta mai mult cum este o fata pe interior, altii dinalea frumoase si apoi sa le schimbe.Ai grija ce baiat alegi, te pup

| Audrey1912 a răspuns:

In general da, dar depinde extrem de mult de proportii. Conteaza daca sunt proprotionate fetei tale. Dar exista celebritati precum Annabelle Wallis sau Keira Knightley, Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow, Heidi Klum, Jennifer Aniston care au buze subtiri. Ideea e ca nu conteaza ce le place baietilor sau fetelor sau oricui. Si nu conteaza nici ce cred altii, conteaza ce iti place tie.

| Mirela27 a răspuns:

Da sunt frumoase, baietilor le plac buzele pline

| ExTezzi123 a răspuns:

Da, sunt foarte frumose, mai ales de aproape.