| Anonimm30 a întrebat:

De curiozitate, fetelor le plac buzele mici sau mari la baieti?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca este irelevant. Dar hai sa zicem cele mari big grin

| Celcestietot a răspuns:

Preferintele sunt pentru cele mari, dar bineinteles ca nu doar o componenta a aspectului este importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când vorbim de marimea buzelor cam trebuie sa ne raportam la rasă. Un caucazian niciodata nu va avea buzele cât un negru, deci trebuie sa stim la ce ne referim prin buze mari. Buzele mari pentru noi sunt mult mai mici decat ce ar insemna buze mari in termeni absoluti(intre toti oamenii).

| GCV a răspuns:

Ambele depinde de fata.
Fundă teroog? sad